Děrovaný plech QG 10-14 mm, ocel, tloušťka 1 mm, 1250x2500 mm
| EAN | QG1014OC0112502 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 2 020,00 Kč |
Popis produktu
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Volná plocha (%) | 51,02 % |
| Otvor | 10 mm |
| Rozteč | 14 mm |
| Děrování | QG - čtvercové řadové |
| Hmotnost | 12,3 kg |