Děrovaný plech QG 10-15 mm, nerez, tloušťka 1 mm, 1000x2000 mm
| EAN | QG1015N01100020 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 3 295,00 Kč |
Popis produktu
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | nerez |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Volná plocha (%) | 44,44 % |
| Otvor | 10 mm |
| Rozteč | 15 mm |
| Děrování | QG - čtvercové řadové |
| Hmotnost | 9,8 kg |