Děrovaný plech QG 5-8 mm, pozink, tloušťka 1 mm, 1000x2000 mm
| EAN | QG58PZ0110002 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 784,00 Kč |
Popis produktu
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | pozink |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Volná plocha (%) | 39,06 % |
| Otvor | 5 mm |
| Rozteč | 8 mm |
| Děrování | QG - čtvercové řadové |
| Hmotnost | 9,67 kg |