Děrovaný plech RV 10-15 mm, ocel, tloušťka 2 mm, 1500x3000 mm
| EAN | RV1015OC0215003 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 5 102,00 Kč |
Popis produktu
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1500x3000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Volná plocha (%) | 40,31 % |
| Otvor | 10 mm |
| Rozteč | 15 mm |
| Děrování | RV - kruhové přesazené |
| Hmotnost | 46,8 kg |