Děrovaný plech RV 2-3,5 mm, ocel, 2 mm tloušťka
| EAN | RV235OC02125025 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 5 130,00 Kč |
Popis produktu
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Volná plocha (%) | 29,62%, % |
| Otvor | 2 mm |
| Rozteč | 3,5 mm |
| Děrování | RV - kruhové přesazené |
| Hmotnost | 35 kg |