Děrovaný plech RV 3-5 mm, nerez, 1 mm tloušťka
| EAN | RV35N0110002000 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 2 964,50 Kč |
Popis produktu
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | nerez |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Volná plocha (%) | 32,65% % |
| Otvor | 3 mm |
| Rozteč | 5 mm |
| Děrování | RV - kruhové přesazené |
| Hmotnost | 10,8 kg |