Děrovaný plech RV 5-8 mm, pozink, tloušťka 1,5 mm
| EAN | RV58PZ15100020 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 2 045,00 Kč |
Popis produktu
Děrování do pozink plechu. Doporučujeme další povrchovou úpravu.
Nabízíme i zakázkovou výrobu, střih na míru, svařování, lemování a další výrobu.
Specifikace
| Materiál | pozink |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1,5 mm |
| Volná plocha (%) | 35,43 % |
| Otvor | 5 mm |
| Rozteč | 8 mm |
| Děrování | RV - kruhové přesazené |
| Hmotnost | 15,56 kg |