Design plech "cig cag čáry", 1000x2000x2,0 mm, ocel
| EAN | Descigcary20202 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 802,90 Kč |
Popis produktu
Vyrobíme rozměr na míru dle vašeho požadavku
Tolerance +/- 5 mm
Vyberte si materiál i formát
Možnost využití designové kovové výplně:
Interiér
- oddělovací stěna
- nášlapy na schody
- výplň zábradlí
- výplň křídlových nebo posuvných dveří
- kovový nábytek (stoly, židle)
- stínítko pro interiérové osvětlení
Exteriér
- výplň brány
- plotová výplň
- pergola
- balkonová výplň
- výplň stínících prvků
Zahrada
- zahradní nábytek
- pergola
- opora pro popínavé rostliny
- konstrukce pro gabion
Veřejné prostranství:
- městský mobiliář (odpadkový koš, lavička)
- přístřešky (autobusová zastávka, pro kola a.i.)
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Volná plocha (%) | 10 % |
| Hmotnost | 28,9 kg |