Dřevník z Cortenu Firewood Rack 100/40
| EAN | CORFIRERACK1004 |
| Dostupnost | Na objednávku |
| Cena s DPH | 4 241,00 Kč |
Popis produktu
Stojan na dřevo bez nožiček.
Osobní odběr možný v Ostravě. Doručíme všude, vyrobíme na míru.
Rozměry jsou uvedeny délka x šířka x výška.
Specifikace
| Varianta | Dřevníky |
| Materiál | CORTEN |
| Rozměr | 404x400x1004 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 21 kg |