Dřevník z Cortenu Honeycomb 800
| EAN | CORHC800 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 5 214,00 Kč |
Popis produktu
Stojan na dřevo "VČELÍ PLÁSTEV", bez nožiček.
doporučujeme v kombinaci s dřevníkem Honeycomb. Vhodný i do interiéru.
Osobní odběr možný v Ostravě.
Specifikace
| Varianta | Dřevníky |
| Materiál | CORTEN |
| Rozměr | 800x400x694 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 20 kg |