Gril B
| EAN | CORGrilB |
| Dostupnost | Na objednávku |
| Cena s DPH | 24 700,00 Kč |
Popis produktu
zahradní "GRIL" z oceli corten 3 mm
Osobní odběr možný v Ostravě.
rozměry jsou délka x šířka x výška
Specifikace
| Varianta | Grily |
| Materiál | CORTEN |
| Rozměr | 400x500x1000 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Hmotnost | 36 kg |