Hliníkové plechy tl. 3 mm 1250x2500 mm
| EAN | ALU0312502500 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 3 673,56 Kč |
Popis produktu
Množstevní slevy na poptávku.
Specifikace
| Varianta | hladký |
| Materiál | Hliník 5754 H111 |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Hmotnost | 25,3 kg |
| EAN | ALU0312502500 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 3 673,56 Kč |
Množstevní slevy na poptávku.
| Varianta | hladký |
| Materiál | Hliník 5754 H111 |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Hmotnost | 25,3 kg |