Hliníkové plechy tl. 4 mm 1250x2500 mm 5754 H111
| EAN | ALU0412502500 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
Popis produktu
Množstevní slevy na poptávku. 5754 H111 EN 573/485 cert. 3.1
Specifikace
| Varianta | hladký |
| Materiál | Hliník 5754 H111 |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Hmotnost | 33,75 kg |