Hliníkový plech 1x1000x2000 mm 1050 H14/H24
| EAN | ALU0110002000 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
Popis produktu
Množstevní slevy na poptávku. Folie možná. Skladem bez folie, proložený papírem.
Typ hliníku 1050 H14/H24 EN 573/485 cert. 3.1
Specifikace
| Varianta | hladký |
| Materiál | Hliník EN AW-1050 H24 |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Hmotnost | 5,4 kg |