Květináč z Cortenu LOW 45/45/30
| EAN | CORLOW454530 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 4 870,00 Kč |
Popis produktu
Květináč jak do interiéru tak exteriéru.
"NÍZKÝ" květináč čtvercového půdorysu z cortenové oceli tl. 2 mm, standardně dodáván s nožkami a dno s drenážními otvory
Osobní odběr možný v Ostravě.
Specifikace
| Varianta | Květináče a podstavce |
| Materiál | CORTEN |
| Rozměr | 450x450x300 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 12 kg |