Květináč z Cortenu TALL 30/30/120
| EAN | CORTALL30/30/12 |
| Dostupnost | Na objednávku |
| Cena s DPH | 6 791,00 Kč |
Popis produktu
Květináč jak do interiéru tak exteriéru.
úzký "VYSOKÝ" květináč čtvercového půdorysu z cortenové oceli tl. 2 mm, standardně dodáván s nožkami a dno s drenážními otvory
Osobní odběr možný v Ostravě.
Rozměry d*š*v (mm)
Specifikace
| Varianta | Květináče a podstavce |
| Materiál | CORTEN |
| Rozměr | 300x300x1200 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 22 kg |