Lemovací profil 30x30 mm, mezera 5,7 mm, tl. 2 mm délka 3000 mm, hliník
| EAN | PROF3030572Al |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 726,00 Kč |
Popis produktu
různé typy profilů skladem
Jakost hliníkového profilu:
EN AW-5754 H22 (AlMg3)
Specifikace
| Materiál | hliník |
| Rozměr | 3000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| drážka | 5,7 |