Slzičkový protiskluzový hliníkový plech QUINTET 5/7
| EAN | PQ0512502500 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 8 246,15 Kč |
Popis produktu
Slzičkové plechy - materiál hliník EN AW-5754 H114
Specifikace
| Varianta | protiskluz |
| Materiál | hliník |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
| Hmotnost | 47 kg |