Slzičkový protiskluzový hliníkový plech QUINTET 5/7
| EAN | PQ05115003000 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 11 755,15 Kč |
Popis produktu
Slzičkové plechy - materiál hliník EN AW-5754 H114
Specifikace
| Varianta | protiskluz |
| Materiál | hliník |
| Rozměr | 1500x3000 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
| Hmotnost | 67 kg |