Svařované sítě 20x20 mm, tloušťka drátu 2 mm, formát 2000x700 mm
| EAN | SS20202 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 556,60 Kč |
Popis produktu
ilustrační foto. různé typy ok, různé tloušťky a formáty drátů
Specifikace
| Materiál | 11343 - S235JRG1 |
| Rozměr | 2000x700 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Hmotnost | 3,39 kg |
| velikost oka v mm | 20x20 |