Svařované sítě 40x40 mm, tloušťka drátu 4 mm, formát 1250x2500 mm
| EAN | SS4040041250250 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 089,00 Kč |
Popis produktu
ilustrační foto. různé typy ok, různé tloušťky a formáty drátů
Specifikace
| Materiál | 11343 - S235JRG1 |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Hmotnost | 15,29 kg |
| velikost oka v mm | 40x40 |