Svařované sítě 40x40 mm, tloušťka drátu 4 mm, formát 1500x3000 mm
| EAN | SS4040041500300 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 119,25 Kč |
Popis produktu
ilustrační foto. různé typy ok, různé tloušťky a formáty drátů
Specifikace
| Materiál | 11343 - S235JRG1 |
| Rozměr | 1500x3000 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Hmotnost | 21,9 kg |
| velikost oka v mm | 40x40 |