Svařované sítě 50x50 mm, tloušťka drátu 3 mm, formát 2000x1000 mm
| EAN | SS5050031000200 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 352,11 Kč |
Popis produktu
ilustrační foto. různé typy ok, různé tloušťky a formáty drátů
Specifikace
| Materiál | 11343 - S235JRG1 |
| Rozměr | 2000x1000 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Hmotnost | 4,27 kg |
| velikost oka v mm | 50x50 |