Tahokov oko 16 x 8 x 1,8 mm, kosočtvercové, tl. 1 mm, formát 1000x2000 mm, ocel
| EAN | KS1681812OC |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 701,80 Kč |
Popis produktu
další formáty 1250x2400 mm
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Délka oka | 16 mm |
| Šířka oka | 8 mm |
| Můstek | 1,8 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |