Tahokov oko 25 x 19 x 2 mm, čtvercové válcované tl. 2 mm formát 1000x2000 mm
| EAN | CT251922OC10020 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 960,74 Kč |
Popis produktu
Formáty k dispozici
šířka 1000 x výška 2000 mm
šířka 1250 x výška 2000 mm
šířka 1500 x výška 2000 mm
šířka 1500 x výška 2500 mm
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Délka oka | 25 mm |
| Šířka oka | 19 mm |
| Můstek | 2 mm |
| Korigovaná výška | 2 mm |
| Hmotnost | 6,7 kg |