Tahokov oko 28 x14x5 mm, kosočtvercové, tl. 1 mm, ocel 1500x1500
| EAN | KC281451150150 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 452,00 Kč |
Popis produktu
Různé formáty skladem:
| OCEL | POZINK |
| šířka 1000 x výška 2000 mm šířka 1500 x výška 2000 mm |
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1500x1500 mm |
| Tloušťka | 1 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Délka oka | 28 mm |
| Šířka oka | 14 mm |
| Můstek | 5 mm |
| Korigovaná výška | 7 mm |
| Volná plocha (%) | 32 % |
| Hmotnost | 11,7 kg |