Tahokov oko 40 x 30 x 3 mm, čtvercové válcované tl. 2,5 mm, ocel, 1250x2500 mm
| EAN | CT4030325OC1252 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |
Popis produktu
Různé formáty skladem:
Ocel 4,0 kg/m2
šířka 1000 x výška 2000 mm
šířka 1250 x výška 2000 mm
šířka 1250 x výška 2500 mm
šířka 1500 x výška 1500 mm
šířka 1500 x výška 2000 mm
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1250x2000 mm |
| Tloušťka | 2,5 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Délka oka | 40 mm |
| Šířka oka | 30 mm |
| Můstek | 3 mm |
| Korigovaná výška | 2,5 mm |
| Volná plocha (%) | 70 % |
| Hmotnost | 12,5 kg |