Tahokov oko 43x17x2,5 mm, kosočtvercové válcované, tl. 2 mm nerez
| EAN | KC4317252N |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 2 783,00 Kč |
Popis produktu
Různé formáty a materiály skladem:
Nerez 4,7 kg/m2
šířka 1000 x výška 2000 mm
šířka 1250 x výška 2000 mm
šířka 1500 x výška 1220 mm
Specifikace
| Materiál | nerez |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Délka oka | 43 mm |
| Šířka oka | 17 mm |
| Můstek | 2,5 mm |
| Korigovaná výška | 2 mm |
| Volná plocha (%) | 69 % |
| Hmotnost | 9,4 kg |