Tahokov oko 62 x 23 x 8 mm, kosočtvercové, tl. 1,5 mm, pozink, šířka 1000 x výška 2000 mm
| EAN | KC622382PZ12 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 1 794,43 Kč |
Popis produktu
Popis produktu
- materiál ocel pozinkovaná DX54D (sekáno do pozinku):
- nejde o finální povrchovou úpravu!!! ale o tahokov sekaný do pozinkovaný plechu (vrstva zinku narušena).
- Je nutný následný nástřik / lak / komaxit
Různé formáty skladem:
| ocel | hliník |
šířka 1000 x výška 2000 mmšířka 1250 x výška 2500 mmšířka 1500 x výška 2000 mm šířka 2000 x výška 1000 mmšířka 2000 x výška 1600 mmšířka 2500 x výška 1350 mm | šířka 1000 x výška 2000 mm |
Specifikace
| Materiál | pozink |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 1,5 mm |
| Délka oka | 62 mm |
| Šířka oka | 23 mm |
| Můstek | 8 mm |
| Korigovaná výška | 10 mm |
| Volná plocha (%) | 35 % |
| Hmotnost | 16,6 kg |