Tahokov oko kosočtvercové 62x20x7 mm, tl. 3 mm, neválcovaný, surová ocel DD11, formát 1250x2500 mm
| EAN | KC6220712525 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 3 025,00 Kč |
Popis produktu
Tahokov velmi pevný vhodný jako mříže nebo pochozí
Specifikace
| Materiál | ocel |
| Rozměr | 1250x2500 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Povrchová úprava | surová bez úprav |
| Délka oka | 62 mm |
| Šířka oka | 20 mm |
| Můstek | 7 mm |
| Volná plocha (%) | 40 % |
| Hmotnost | 52,5 kg |