Tkanina nerezová 1.4301 0,305x0,305 mm, tl. 0,2 mm
| EAN | 30530502 |
| Dostupnost | Skladem |
| Cena s DPH | 944,00 Kč |
Popis produktu
Ilustrační foto. Nabízíme různá provedení ok, různé tloušťky drátů.
Kupuje se na metry
Specifikace
| Materiál | 1.4301 |
| Rozměr | 1000 mm |
| Tloušťka | 0,2 mm |
| Hmotnost | 1,01 kg |
| velikost oka v mm | 0,305x0,305 |