Žebérkové pletivo oko 10x10 mm, drát 2 mm, formát 1000x2000 mm, nerez 1.4301
| EAN | ZP10102102 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 3 509,00 Kč |
Popis produktu
Drátěné pletivo do plotových rámů s mezivlnkou, pletivo na plot, schodišťových zábradlí, dekorace, kryty, interiéry, dělící stěny, skladové prvky, skladové palety, klece pro chov kožešinových zvířat, výroba přepravních palet, regálů, kovového nábytku, plotové rámy v různých rozměrech.
Specifikace
| Materiál | nerez |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 8,6 kg |
| velikost oka v mm | 10x10 |