Žebérkové pletivo oko 20x20 mm, drát 2 mm, formát 1000x2000 mm, nerez 1.4301
| EAN | ZP20202102 |
| Dostupnost | Skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin |
| Cena s DPH | 2 400,00 Kč |
Popis produktu
Drátěné pletivo do plotových rámů s mezivlnkou, pletivo na plot, schodišťových zábradlí, dekorace, kryty, interiéry, dělící stěny, skladové prvky, skladové palety, klece pro chov kožešinových zvířat, výroba přepravních palet, regálů, kovového nábytku, plotové rámy v různých rozměrech.
Specifikace
| Materiál | nerez |
| Rozměr | 1000x2000 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| velikost oka v mm | 20x20 |